NASZ WAKACYJNY HIT , CZYLI DETEKTYWISTYCZNE OCZKO W DOMU!!!

kamerka YiHome, YiHome, KameraYihome, KamerkaYiHome, nania elektroniczna, wyjazd , wycieczka, widzisz dzieci,detektywistyczne oczko, co robia dzieci w domu, gdy rodzicow nie mam w domu, oko na dom, podglad domu, co robi niania,

Zastanawiasz się co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność? A może chcesz wiedzieć kto podkrada Twoje ulubione czekoladki ? Nie ufasz niani i chcesz wiedzieć czy w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków edukacyjno-wychowawczych? A  może masz planowany wyjazd wakacyjny z rodziną i chcesz mieć mieszkanie pod okiem przed złodziejami?

Mam coś specjalnie dla Ciebie!!! Detektywistyczne oczko , które wyłapie każdy fragment o jaki tylko prosisz. 
Przez miesiąc przetestowałam kamerkę Yi Home , która na pierwszy rzut oka nie sprawiła na mnie ogromnego wrażenia! Kamerka jest dosyć mała, i w zasadzie to daje wielki plus, jednak stwierdziłam, że nie "załapie" wszystkich kątów. Myliłam się! 


Potrzebujemy:
Stałe łącze z internetem
kamerka YiHome, YiHome, KameraYihome, KamerkaYiHome, nania elektroniczna, wyjazd , wycieczka, widzisz dzieci,detektywistyczne oczko, co robia dzieci w domu, gdy rodzicow nie mam w domu, oko na dom, podglad domu, co robi niania, recenzja, opinia, test

1.Należy ściągnąć odpowiednią aplikację na telefon bądź tablet. Aplikacja jest darmowa i dostępna na App Store (Iphone) czy Google Play( Android).


2.Następnie musimy podłączyć naszą kamerkę przez dołączony do opakowania kabel USB do gniazdka. Kamerka musi mieć łącze z prądem oczywiście.3. W zależności od rutera z jakiego korzystamy musimy połączyć kamerkę z naszym ruterem. Należ resetować kamerkę przyciskiem (mały prawie wcale niewykrywalny guziczek z tylu kamerki). Z początku kamerka będzie mówiła ,że "nie ma połączenia z internetem ".

4.Przechodzimy do aplikacji. Wybieramy rodzaj naszej kamerki-tu kamerka Yi Home. Możemy obejrzeć instrukcję video , jak połączyć kamerkę z naszym wifi lub zrobić to intuicyjnie. Gdy kamerka zauważy sieć wifi , chce automatycznie się z nią połączyć. W zależności od zabezpieczenia -jeśli na swoim ruterze mamy hasło to wyświetli nam się komunikat, aby wpisać hasło z rutera, bądź przy niezabezpieczonym (czego nie polecam!) kamerka połączy się automatycznie. Mamy również możliwość zapamiętania hasła, aby co połączenie go nie wpisywać.
5. Następnie na aplikacji pojawi się komunikat aby zeskanować kod. Należy zbliżyć telefon do kamerki , kamerka zadziała jak skaner, i połączy się automatycznie z telefonem.

6.Możemy w pełni korzystać z naszej kamerki!
Jeśli włożyliśmy kartę SD to nasze zapisywane video czy zdjęcia będą automatycznie zapisywane na karcie SD. Kiedy tylko chcemy możemy nagrywać to co się dzieje , na swoje urządzenie z którym jest połączona kamera.

kamerka YiHome, YiHome, KameraYihome, KamerkaYiHome, nania elektroniczna, wyjazd , wycieczka, widzisz dzieci,detektywistyczne oczko, co robia dzieci w domu, gdy rodzicow nie mam w domu, oko na dom, podglad domu, co robi niania, test, recenzja, xiaomi, xiaoyi, opinie, opinia


ROZWIĄZANIE DLA MAM

GDY JESTEŚ W PRACY
Zobaczcie jakie to proste. Uwielbiam tą moją zabawkę! Jestem w pracy, często nie wiem co dzieci robią w domu gdy mnie nie ma, a popołudniami zostają z ciocią czy nianią . Gdy mam przerwę w pracy włączam kamerkę i oglądam , co wyprawiają. Mogę na bieżąco śledzić co dzieje się w domu. Dla mam starszych dzieci, jest to świetne rozwiązanie aby zobaczyć czy nasze dzieci się uczą bądź odrabiają lekcje. 

PODCZAS DALEKIEJ PODRÓŻY
Kamerka jest świetnym rozwiązaniem, gdy wyjeżdżamy w podróż a chcemy mieć mieszkanie pod okiem. Koszt ochrony jest kolosalny, a kamerka, powiem Wam szczerze to koszt zdecydowanie małostkowy. Żałuję,że wcześniej nie wiedziałam o takich urządzeniami, bo z pewnością już dawno bym ja zakupiła. 
W zasadzie już zaczął się sezon wakacyjny, warto pomyśleć o takiej kamerce. Gdyby się coś zdarzyło, zawsze będziemy mieli to nagrane na telefonie czy innym urządzeniu. Zazwyczaj w innych kamerach musimy śledzić na bieżąco monitoring,bądź przeglądać całość po nagraniu. Tu mamy do czynienia z innowacyjną funkcją-aplikacja wysyła nam powiadomienie na telefon , gdy tylko pojawi się ruch.

SEN DZIECKA
Oglądasz ulubiony serial w salonie, a Twoja pociecha w tym momencie śpi? A może zastanawiasz się czy się nie obudziła, a nie chcesz co chwilę zachodzić do pokoju aby nie rozproszyć jej snu? Tu możesz w spokoju zaparzyć swoją ulubioną kawę , włączyć serial "Friends" i rozkoszować się chwilą dla Ciebie. Przecież aplikacja wyśle Ci powiadomienie o każdym ruchu. A zamiast biegać z pomieszczenia do pomieszczenia, możesz spokojnie zerknąć w telefon czy dziecko już się obudziło:) Noc? To nic nie szkodzi. Kamerka YiHome posiada czujnik podczerwieni, który sprawi,że będziesz miała podgląd na dziecko w dzień a także w nocy przy wyłączonym świetle. Zobaczcie jak idealnie wszystko widać.
podczerwien, kamerka YiHome, YiHome, KameraYihome, KamerkaYiHome, nania elektroniczna, wyjazd , wycieczka, widzisz dzieci,detektywistyczne oczko, co robia dzieci w domu, gdy rodzicow nie mam w domu, oko na dom, podglad domu, co robi niania, xiaoyi, xiaomi


 Świetna sprawa, bo działa jak elektroniczna niania, nie robiąc przy tym hałasu. Możesz również czytać bajki przez kamerkę, czy włączyć kołysanki, :)Dzięki dwustronnej komunikacji audio, mamy możliwość usłyszeć co dzieje się w pokoju dziecka, oraz komunikować się z dzieckiem poprzez naszą aplikację. Słyszymy , mówimy to tak jakbyśmy byli obok:)  I co , czyż nie jest to rewelacyjne rozwiązanie dla rodziców? Urządzenie daje wysokie pole widzenia przy szerokokątnym obiektywie o 111 stopniach. A jeśli mamy ochotę obejrzeć szczegóły, na przykład czy dziecko oddycha , jest możliwość zbliżenia i wyszczególnienia punktów.

 POZA DOMEM
Choć często używa się stwierdzenia,że jesteśmy z dziećmi 24 godziny na dobę, to jednak i obowiązki domowe trzeba spełnić. A to wyprać, posprzątać, wyprasować pranie, bądź oddalić się nieco od domu i wywiesić pranie w ogrodzie. Nie zawsze dzieci mogą towarzyszyć nam w czynnościach, bo akurat mają swoją popołudniową drzemkę. Z pomocą przychodzi nam kamerka. Przy jakimkolwiek ruchu-zagrożeniu- aplikacja wyśle alert o wykrytym ruchu i podglądem na żywo a mama może oddać się swoim ulubionym czynnościom zerkając przy tym na dziecko:)
kamerka YiHome, YiHome, KameraYihome, KamerkaYiHome, nania elektroniczna, wyjazd , wycieczka, widzisz dzieci,detektywistyczne oczko, co robia dzieci w domu, gdy rodzicow nie mam w domu, oko na dom, podglad domu, co robi niania, dzienne swiatlo, test

Dla mnie jest to pomocne urządzenie, które już ma swoje miejsce na szafce.
Rozwiązanie  
 • Dla rodzica pracującego w domu, 
 • dla rodzica poza domem, 
 • dla ludzi, którzy chcą sprawdzić czy podczas wyjazdu w mieszkaniu nic się nie dzieję, czy nie było włamania,
 • a może chcą zobaczyć czy sąsiadka nie zalała mieszkania, 
 • jeśli zostawiłeś w domu kota, psa czy innego czworonoga możesz sprawdzić czy wszystko z nim ok, czy nie psoci na Twojej nowej kanapie :)

33 komentarze:

 1. Świetny pomysł z tą kamerką! Na pewno sama znalazłabym odpowiednie zastosowanie... ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. hm, ja dzieci nie mam, ale też by mi się taka kamerka przydała w przyszłości do monitorowania co w domu robi nasz (przyszły, zaplanowany) szczeniak :P
  Myślę, że starsze dzieci po prostu by kamerki unikały wiedząc gdzie jest i tak robiły swoje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kamerkę można wyjąć z obudowy i tak ja zamaskować np. pluszakami ,że nawet starszaki by się nie domyśliły 😂😊

   Usuń
 3. Świetne rozwiązanie. W nowym domu na pewno po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli chodzi o zabezpieczenie domu to dobry pomysł, ale kontrolowanie niani w ten sposób Chyba, że mieliśmy jakieś sygnały, że coś się źle dzieje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy pierwszych tygodniach adaptacyjnych, warto zerknąć czy niania sobie radzi:) U nas akurat nie potrzeba kontrolowania, ale wiem ,że różnie bywa z opiekunkami dziennymi. Także myślę, że to jest wspaniała alternatywa.

   Usuń
 5. Świetna kamerka. Przydałaby mi się ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. O dlaczego ja wcześniej o niej nie wiedziałam? Hehe, muszę ją mieć ! ❤ Pozdrawiam i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 7. Super sprawa taka kamerka, lepiej jest mieć swojego malucha na oku

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny gadżet. Szczególnie jak ma się dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak, tylko zauważyłam że w Polsce są mało popularne .

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobrze że jak ja byłam dzieckiem to nie było takich kamer, mogłam broić w spokoju :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też tak uważam, każda mama powinna mieć taki sprzęt

  OdpowiedzUsuń
 12. Chyba też muszę sobie taki sprawić :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobra i przydatna rzecz :)

  OdpowiedzUsuń
 14. super to jest, z chęcią zobaczyłabym co moje zwierzaki robią jak są same

  OdpowiedzUsuń
 15. Z pewnością to jakieś ułatwienie i kontrola :)

  OdpowiedzUsuń
 16. ale ladna nawet:) ciekawe jak jakosx

  OdpowiedzUsuń
 17. No super wyglada :) ile kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja śledzę tak mojego kota, jestem pewna, że to on wyjada całe jedzenie, a nie pies.

  OdpowiedzUsuń
 19. Mnie tam nikt nie podglądał jak byłem dzieckiem i nauczyłem się radzić z konsekwencjami własnych czynów ;P Nie popadajmy już w psychozę i nie bierzmy dzieci własną miarą, bo one są napompowane cechami obojga rodziców. Chyba, że tata był jeszcze gorszym ziółkiem, to już można :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100%, co to za dziwna moda, teraz co prawda liczba zagrożeń rośnie, ale ja byłem dzieckiem w czasach kiedy już dość często można było w domu internet zobaczyć i wyrosłem na dobrego partnera, dobrego ojca i dobrego przedsiębiorcę. Staph doin' dat ;)

   Usuń
 20. bradzo dobry pomysł !!! :P kontrola jakas to podstawa

  OdpowiedzUsuń
 21. Fajne urządzonko, ostatnio szukałem czegoś takiego do obserwacji psa w domu :) Zerknij również do nas i zobacz o ile obniżą się Twoje rachunki za prąd z Po Prostu Energia;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Ogólnie sprzęt Xiaomi to klasa sama w sobie ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Myśmy też takie mieli... koty zrobiły sobie zabawkę i pozjadały kable... :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Jako ojciec 9 miesięcznego syna zdecydowanie polecam. Xiaomi robi coraz ciekawsze narzędzia.

  OdpowiedzUsuń
 25. Wow, nawet nie wiedziałam że takie coś istnieje :O

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Blogująca mama dwójki , Blogger